Seksikas Egiptus

Kaidi Udris: Egiptuses elamine on mulle õpetanud mitmeid uusi aspekte selle kultuuri kohta. Sealhulgas ka seksuaalsusega seonduvat. See artikkel ei saa olema sotsiaalanalüütiline, pigem naljaks ja huvitav informatsioon, mida aja jooksul olen kokku pannud. Minu info on pärit väga lähedastelt sõpradelt, Ooperimaja tüdrukute riietusruumist, Lähis-Ida teemalistest raamatutest ning kõige lõpuks minu enda kokkuvõtted kuuldust-nähtust. Pidagem ka meeles, et seksuaalsus on siin kultuuris tabuteema!

Loe edasi ajakirjast Tantsija Talv 2013

Idamaise tantsu kostüümidest

Kaheosaline kõhtu paljastav kostüüm, mida me praegu kõhutantsu kostüümidena laval näeme, pole sugugi selline, mida idamaised tantsijad oleks läbi aastasadade araabiamaades kandnud.
Sellise paljastava kostüümi tekkel on suurim mõju olnud Hollywoodi 1920.aastate tummfilmidel. Tänapäeval mõjutavad kostüümidisaini trende….

Loe edasi ajakirjast Tantsija Talv 2013

Idamaise tantsu suursündmus: IX Rahvusvaheline Idamaise Tantsu Festival

Igal sügisel kogunevad idamaiste tantsude austajad üheks nädalavahetuseks Salme Kultuurikeskusesse Tallinnas, et koos Rahvusvahelisel Idamaise Tantsu Festivalil tantsida. Iga-aastane festival on suurim idamaise tantsu üritus Eestis ning selle raames toimuvad tantsukursused, konkurss, galakontsert, vabalava kontserdid ning idamaine bazar. Üritus toob tantsijaid kokku igast Eesti nurgast, naaberriikidest ning kaugemaltki….

Loe edasi ajakirjast Tantsija Talv 2013

Kontaktandmed all servas

Toimetus tel: +372 50 51 357 e-post: info@tantsija.ee