Kõhutants VS Tribal Fusion

Minult küsitakse tihti, mis erinevus on tribal fusion ´il ja kõhutantsul? Seda erinevust on raske sõnadesse panna kuna tribal fusion ´is kasutatakse ka kõhutantsu elemente, siiski visuaalselt saab erinevusest aru. Olen kuulnud vastust sellele küsimusele, et tribal fusion ongi nagu kõhutants aga keerulisem. Määratlemise teeb raskeks sõna „fusion“ stiili nimes. Kahel tantsijal võib mitte midagi ühist olla, peale mõne põhiliigutuse ja kostüümisarnasuse, samas mõlemad võivad end nimetada tribal fusion ´i artistiks….

Loe edasi ajakirjast Tantsija Talv 2013

Kuldsed aastad kõhutantsus

Kõhutantsu harrastamine on selle päritolumaades traditsiooniliselt jäänud kogukondlike rituaalide, koosviibimiste ja tähtpäevade raamesse. Tänaseks päevaks on sellest kujunenud ülemaailmselt levinud meelelahutus-, kunsti- ja ajaviitevorm, ent hoolimata kõhutantsu populaarsusest kuulub see nii Lähis-Idas kui mujal maailmas pigem alternatiivsete praktikate kui popkultuuri hulka, rääkimata sellest, et paljudes piirkondades on kõhutants üldse tabu…..

Loe edasi ajakirjast Tantsija Talv 2013

TERVITUSED KAIDILT KAIROST

Olen Kaidi Udris ja kirjutan kaugelt Kairost! Kolisin Egiptusesse eesmärgiga jätkata oma kõhutantsukarjääri kõhutantsijate, püramiidide ja Niiluse maal. Nüüd on sellest möödas aasta ja 2 kuud ja selle aja jooksul on minuga nii palju uut ja ettearvamatut juhtunud.
Mis aga viis mind selle otsuseni Eestist lahkuda, jätta oma perekond ja töö ning alustada elu kaugel Aafrikas?

Loe edasi ajakirjast Tantsija Sügis 2013

Kontaktandmed all servas

Toimetus tel: +372 50 51 357 e-post: info@tantsija.ee